.

.

AC220V DN32(G1.2) messing lüliti tüüp elektrilised kaks-tee ventiilid,3 juhtmed Motoriseeritud kuulkraan

AC220V DN32(G1.2) messing lüliti tüüp elektrilised kaks-tee ventiilid,3 juhtmed Motoriseeritud kuulkraan

EEK 579.48

Laos
Laos.

AC220 V DN32(G1.2") messing lüliti tüüp elektrilised kaks-tee ventiilid,3 juhtmed Motoriseeritud kuulkraan
Toote Kirjeldus : DN 32 messing motoriseeritud kuulkraan kohaldatakse kliimaseade fan coil-süsteem ja kütte-süsteem on väljalülitatud kontrolli palli ventiili ja ajami koostis, Ajam, kasutades synchronous motor drive, built-in piirata kontaktid, ventiili saab olema täielikult avatud või täielikult maha, kui võimsus, stabiilne tegevus.
Toote detials : Keha : Messing Pinge : AC220 V,50/60 Hz Pöördemoment väljund : 1.5 Nm töörõhk : 0-1.6 MPa Temperatuur : 2 kuni 90 kraadi celsiuse järgi avamise/sulgemise aeg : vähem kui 15 sekundit Traatide Arv : 3 juhtmed Toote eluiga : 100,000 ti Kohaldamise ulatus : Käesoleva ventiili kasutatakse laialdaselt kütte -, kliimaseadmete, põranda kütte -, päikese-ja evakuatsioonisüsteemid ja muud süsteemid.
Töö põhimõte : See Ventiil, mida kasutatakse kütte-ja kliimaseadmed, fan coil süsteemide sisse-välja kontrollib ventiili ja ajami komponendid,ajamid ajendatud rotary valve palli 90 protsenti liikumine.Sünkroon mootoriga käitatav ajam, Sisseehitatud piirata kontaktid, mis võimaldab klapp on täielikult avatud või täielikult suletud maha, tegevuse ja stabiilsus.
Märkus : Pange tähele oma kontrolli tüüp ja pinge,aitäh!
Me aitame jälgida oma kauba, kuni saate neid ohutult! Pakendamata ja tellimused palun võtke meiega ühendust allahindlus!

Põhiomadused

Spetsifikatsioon:
DN32
Pinge:
220V
Kontrolli Juhtmestik:
CR03
Brändi Nimi:
ILSY-IVA
Struktuur:
Pall
Materjal:
Messing
Rõhk:
Keskmise Rõhu
Standard või Mittestandardse:
Standard
Temperatuur Meedia:
Normal Temperature
Meedia:
Vesi
Pordi Suurus:
DN32(G1.2)
Toite Allikas:
AC
Täiturseadme Režiim:
Koos Instruktoriga
võimsus:
Elektriline
Parimad pakkumised