.

.

Tasuta Kohaletoimetamine MIG50J7CSB1W Nr Uus(Vana komponendid,Hea kvaliteet) ,Saab otse osta või pöörduda müüja

Tasuta Kohaletoimetamine MIG50J7CSB1W Nr Uus(Vana komponendid,Hea kvaliteet) ,Saab otse osta või pöörduda müüja

EEK 1200.00

Laos
Laos.


Shenzhen Hongyer elektrooniliste komponentide Müük Co., Ltd.
Tere tulemast meie kodulehel, täname
Meie toodete ja teenuste, ja ootan teie koostöö!
Meil on professionaalne diiler, Hiinas, meil on rohkem kui kümme aastat kogemust, ostjad enne ostu meie toodete, palun lugege hoolikalt järgmisi :
TÄHTIS : selleks, et vältida lahkarvamusi. Kõikide müüdud toodete müüja, nii vanad kui uued, kehtivad ranged kvaliteedi kontroll. Ostjad saavad kauba, palun viivitamata tuvastada selle toote, leiate toote probleem, palun kasutage toodet enne ( 7 päeva Jooksul pärast kauba kättesaamist ) tagasiside meile!
Kui ostja ei ole tuvastada. otsene toodete kasutamine, mille tulemuseks on toote kahju, Müüja ei aktsepteeri tagasi
Iga klient paigaldada toodete kasutamist, ei kuulu pärast müügi-kaitse! Kui ostja ei ole nõus meie programmi, palume ei maksa.
Pärast ostja maksab vaikimisi nõustub meie programmi!
Müüja meenutab :
1, Me määratleda, tarneaeg 3-7 päeva, kuid enamikul juhtudel, siis me laeva 1-2 päeva jooksul.
2,Meil on tähistatud arv kõige konservatiivsemad pakkumise saame pakkuda toodetele, tavaliselt saame pakkuda rohkem inventuuri, kui teil on vaja osta rohkem, palun võtke ühendust müüjaga muuta varud.
3, seadsime erinevaid logistilisi lahendusi, ostjaid vabalt valida. Kui ostja ei saa leida õige lahendus, siis palun ühendust müüjaga muuta programmi!
4, Kõik kaubad imporditollimaksu kannab ostja.
5, Enamus tooted on uuendatud kuupäev kood. Täpne kuupäev kood kohaldatakse toodete suhtes, kui olete saanud (See tähendab, kuupäev kood toode võib erineda see foto, sest iga toote iga partii kuupäev kood on erinev). Kui sa tahad teada täpne kuupäev kood enne tellida, palun võtke meiega ühendust
6, mis on Tingitud kliima ja muud ettearvamatud tegurid, kui te ei saa meie toodete kindlaksmääratud aja jooksul süsteemi, palun võtke ühendust müüja ajal, kui müüja aitab lahendada.
7, Lahtiselt, et on parim hind. Palun ühendust otse müüja
8, Kui sa ei leia, mida teil on vaja komponentide, palun võtke meiega otse.
9,Me siiralt loodame, et kõik ostjad, et meie tehingu kohta esitatud 5-tärni hinnang, ostjaid on küsimusi, võtke julgelt jäta sõnum, me aktiivselt lahendada. 10,Palun kõik ostjad vasta aus, usaldusväärne, õiglane kauplemise eeskirjad.

Põhiomadused

Mudeli Number:
MIG50J7CSB1W
Ühilduva Mark/Mudel:
Puudub
Brändi Nimi:
KaYipHT
Parimad pakkumised