.

.

Hot müük showerhead filter veepuhasti

Hot müük showerhead filter veepuhasti

EEK 594.00
EEK 660.00

Laos
Laos.


Kolmekordne filtreerimissüsteem Unikaalne kombinatsioon PP puuvill, süsinikkiust ja nano deoxidization materjal tekitab elektro-keemiline reaktsioon. Jooksul see reaktsioon, vaba kloor on muutunud healoomulised, vees lahustuv, kloriid, mis on seejärel viiakse ohutult läbi veevarustus. Samamoodi, mõned kahjulikke raskemetalle, näiteks vaske, pliid, elavhõbedat ja teisi, reageerivad plaat välja peale keskmise pinnast, seega on tõhusalt eemaldada veega varustamine.
Viis funktsioonid Miniwell L720 Dušš filter Revolutsiooniline CND protsess meedia eemaldage üle 99% kloori jäägid Stabiilne eemaldamise jõudlus 50% pikem eluiga kui muud võistlused Lihtne paigaldamine ja asendamine Intelligentne näitavad, kui asendada filter Säilitada suur veevool, samas hoida suurepärane filtreerimine tulemuslikkuse
Iga detail, mis näitab meie püüdleme parima kvaliteediga Integreeritud moodustavad ravi : Võrreldes lihtsate materjalide kuhjuvad, meie arenenud tehnoloogia uuendamine täitmise filtreerimine meedia oluliselt, ja suurendab imendumist ala 6 korda kui enne. Samal ajal, see aitab vältida vee lekkimist. Intelligentne indikaatorite süsteem : Aita meelde tuletada, kui asendada filter cartridg Täis fusion liimimine tehnikat : Rohkem turvalisust ilma liimi Eco-sõbralik tehnika : Üks kord moodustades tehnika portselan välimus, eco-sõbralik ja mitte kroomitud.

Põhiomadused

Brändi Nimi:
miniwell
Mudeli Number:
L720 dušš filter-15
Materjal:
Plast
Funktsioon:
Öko-Sõbralik
Tüüp:
Seitse-osaline Komplekt
Parimad pakkumised