.

.

AC110V 60W CO2 Laser Toide ZuRong

AC110V 60W CO2 Laser Toide ZuRong

EEK 1200.00

Laos
Laos.


Ostja Teade :
1. Pärast kauba tarne sihtkohta, maksu sihtkoha maksab ostja poolt 2. Kui kaup jõuab sihtkohta, kui ostja on minna selge kohandatud asap. Kui on abi vaja, palun jätke sõnum, et müüja aliexpress 3. Tavaliselt me laeva kogu laser toru DHL . Mis on kõige rohkem viis, kuidas müüja ja ostja. Kui mis tahes murda teel, müüja saadab uue toru vaba, ostja ei pea maksma enam. Kuid kui teil on vaja teist teed, et saada toru, võtke müüja, enne kui teha tellimuse. 4. Kuna ostja ei maksa kohandatud maksu-ja ei saa kliirens, Kõik kahjud, vastutab ostja. 5. Palun kontrolli üksikasjad kontakt andmed, kui teete tellida sisaldama aadress ja mobiiltelefoni number. Pärast tellida, palun pöörama tähelepanu sellele, et sõnum on pärit aliexpress või mobiiltelefoni. Kõik küsimused peavad läbirääkimisi, müüja teeb sõnum aliexpress või saada sõnum mobiiltelefonist.
Toodete Kirjeldus :
Kompaktne ja mugav toide on suurepärane ühilduvus laser seadme ja saab otse ühendatud. See võib võtta tagasisidet interface, mille saab kasutada suletud ahelaga kontrolli ja katsetamise töötab praegu laser. Selle toide, laser seade on kergesti käivitada ja hästi toiminud kõrgem kasutegur ja enam ootus elu. Eelised :
1. Lihtne Kontrollida : start ja stop laser saab kergesti kontrolli all TTL tasandil. kas 0 ~ 3.3 v analoog signaale või PWM kontrolli signaal võib kontrollida laser võimu.
2. Laser Toide on väljund avatud vooluringi kaitse.
3. See Laser toide on TTL-signaali tähis, vett läbi signaali tähis ja laser väljund märge.
4. Võimsus on tagasiside liidese, saab kasutada suletud ahelaga kontrolli, võib kasutada ka testida laser toru töötab praegu. Oleme 40 W,60 W.80 W.100 W,130 W ,150 W laser toide valida . Omadused : Lai Sisend Vahemik : see tähendab, et panna pinge regulaator ja stabilisaator toiteallikas, mida saab kasutada vastavalt erinevate sisendpingete erinevates riikides või toodangu stabiilne vool alla ebastabiilsed sisend pinge. Lühise Kaitse : kui positiivsed ja negatiivsed poolused lühike~ahelad, toide lõikan circuit automaatselt kaitse. Avatud Vooluringi Kaitse : kui positiivsed ja negatiivsed poolused on avatud~ahelad, toide lõikan circuit automaatselt kaitse. Sisend Võimaldab Signaali Avastamise : näita elektrilise signaali masin on kontrolli juhatuse Temperatuuri/Niiskuse Tuvastamine : enese~kaitse algab siis, kui temperatuur või õhuniiskus on üle loa väärtus ohutuse tagamiseks laser operatsiooni Töötavad Staatuse Avastamise : monitor elektrilise signaali laser toru aega ja analüüsida oma tööd staatuse Rikke analüüs : analüüsige häired seadmed/ laser torud ja näidata, et teavet ekraanil erinevates keeltes TEADAANNE : Palun tegelema rikke vastavalt esitatud lahendused, näidates ekraani esiteks.

Põhiomadused

Mudeli Number:
ZR VÕIMSUS 60w
Brändi Nimi:
ZR
Laseri Võimsus:
ametikoht :
Co2 laseriga lõigatud masin
Kasutegur :
ROHKEM 90percent(täiskoormusel)
Garantii :
1 aasta
Sisend pinge :
AC110V või AC220V
Katalüsaator:
Jah
Parimad pakkumised