.

.

50TK D32mm tugevaid neodüüm magnet konks vertikaalne pull force 40KG

50TK D32mm tugevaid neodüüm magnet konks vertikaalne pull force 40KG

EEK 1560.00

Laos
Laos.

Suurus : Läbimõõt 32mm. töötemperatuur : alla 80 kraadi. Tolerants : +_2mm. Magnetized suund : Läbi paksusega. Vertikaalne tõmba jõuga : kuni 40 KG. Horisontaalne Tõmba jõuga : kuni 10 Kg. Selle toote koostada sellise neodüümi magnhet sees, pakitud A3-terasest konks. Kogu läbimõõt on D32mm. Seda toodet on võimalik ka lahti võtta kaheks osaks, magnetic base keermestatud terasest konks.
palju sisaldab järgmist : 50 TK× magnetic konks D32mm.
Magnetilise konks, seal on suur vahe horisontaalse tõmba jõuga ja vertikaalne pull force :
Rohkem magnetid pildid on belows, võrreldes hiina mündi Üks Jüaani.
Taotluse neodüüm magnet konksud :
Magnet-konksud on laialdaselt kasutatakse igapäevaelus kontor, köök, vannituba, garaaž ja tööstuse valdkondades, näiteks töötoad, tehased, laod jne.
Käsitsemisel neodüüm magnet, rohkem tuleb olla ettevaatlik :
NEODÜÜMI MAGNETID TULEB HOIDA LASTELE KÄTTESAAMATUS KOHAS. EI NEELATA VÕI SISSE HINGATA MAGNETID. ALLANEELAMISEL VÕI SISSEHINGAMISEL MAGNETID VÕIVAD PÕHJUSTADA VIGASTUSI VÕI SURMA. HARULDASTE MULDMETALLIDE MAGNETID EI OLE MÄNGUASJAD. TURVALINE MAGNETID, KUI JÄRELEVALVETA. Lapsi ei tohi lubada hakkama või mängida koos haruldaste muldmetallide magnetid. Lapsed ja täiskasvanud ei peaks süstima magnetid või koht magnetid igal kehaava, näiteks kõrva -, nina või suud. Kui magnetid on alla neelatud või aspireeritud kopsud, kas vältimatu meditsiiniabi on vajalik.
NEODÜÜMI MAGNETID on õrnad ja võivad puruneda kergesti. Need magnetid saavad demagnetized kui puutuvad kokku kõrge kuumus. Need magnetid on võimas ja võib kiirendada suurtel kiirustel poole üksteist ja poole mustast materjalist. Kui need magnetid tulevad kokku kiiresti, nad võivad puruneda ja lõhkuda saatmine osakesed kiirusega. Need magnetid saab ka näputäis tugevalt, kui on lubatud tulla koos vastu nahka. Sa peaksid alati kanda kindaid ja kaitseprille, kui käitlemise suure magnetid. Väga suured magnetid võivad kujutada muljumisoht ja ei tohiks käsitleda.
Tõmba jõudu kirjeldused see sait on hinnanguid, mis põhinevad ideaalsed tingimused ja ei tohiks kasutada rakenduse kujundus. Erinevused raua sisaldus, paksus, temperatuur ja viimistlus ja seisukord on vähendada kõik need reitingud.

Põhiomadused

Taotlus:
Tööstus Magnet
Composite:
NdFeB Magnet
Kuju:
Tassi Kuju
Mudeli Number:
Võib olla kohandatud
Tüüp:
Püsiv
Parimad pakkumised