.

.

10TK D16mm tugevaid neodüüm magnet baasi A3-terasest pakendatud lõng cup, LED magnet silindri kinnitused

10TK D16mm tugevaid neodüüm magnet baasi A3-terasest pakendatud lõng cup, LED magnet silindri kinnitused

EEK 196.80

Laos
Laos.

Suurus : Läbimõõt 16mm. töötemperatuur : alla 80 kraadi Magnetized suund : Läbi paksusega. Vertikaalne tõmba jõuga : kuni 6.5 KG. Horisontaalne Tõmba jõuga : kuni 1 Kg. Selle toote koostada sellise neodüümi magnhet sees, pakitud A3-terasest . Kogu läbimõõt on D16mm.
palju sisaldab : 10 TK× magnetic base D16mm.
Rohkem magnetid pildid on belows,
Taotluse neodüüm magnet konksud :
Magnetic base on Laialdaselt kasutatakse tööstuslikes piirkondades või isegi iga päev, metallist pinnad erinevad vahendid, gps-tööriista omanik ja paigaldise ja nii edasi.
Käsitsemisel neodüüm magnet, rohkem tuleb olla ettevaatlik :
NEODÜÜMI MAGNETID TULEB HOIDA LASTELE KÄTTESAAMATUS KOHAS. EI NEELATA VÕI SISSE HINGATA MAGNETID. ALLANEELAMISEL VÕI SISSEHINGAMISEL MAGNETID VÕIVAD PÕHJUSTADA VIGASTUSI VÕI SURMA. HARULDASTE MULDMETALLIDE MAGNETID EI OLE MÄNGUASJAD. TURVALINE MAGNETID, KUI JÄRELEVALVETA. Lapsi ei tohi lubada hakkama või mängida koos haruldaste muldmetallide magnetid. Lapsed ja täiskasvanud ei peaks süstima magnetid või koht magnetid igal kehaava, näiteks kõrva -, nina või suud. Kui magnetid on alla neelatud või aspireeritud kopsud, kas vältimatu meditsiiniabi on vajalik.
NEODÜÜMI MAGNETID on õrnad ja võivad puruneda kergesti. Need magnetid saavad demagnetized kui puutuvad kokku kõrge kuumus. Need magnetid on võimas ja võib kiirendada suurtel kiirustel poole üksteist ja poole mustast materjalist. Kui need magnetid tulevad kokku kiiresti, nad võivad puruneda ja lõhkuda saatmine osakesed kiirusega. Need magnetid saab ka näputäis tugevalt, kui on lubatud tulla koos vastu nahka. Sa peaksid alati kanda kindaid ja kaitseprille, kui käitlemise suure magnetid. Väga suured magnetid võivad kujutada muljumisoht ja ei tohiks käsitleda.
Tõmba jõudu kirjeldused see sait on hinnanguid, mis põhinevad ideaalsed tingimused ja ei tohiks kasutada rakenduse kujundus. Erinevused raua sisaldus, paksus, temperatuur ja viimistlus ja seisukord on vähendada kõik need reitingud. Magnetid ei tohiks kunagi kasutada, lift objektid üle inimesed.
NEODÜÜMI MAGNETID on tugevad magnetväljad, mis võivad kahjustada elektroonilisi seadmeid ja magnet andmekandja. Teil tuleb hoida, need magnetid eemal elektrooniliste seadmete, arvuti kettad, krediitkaardid, videolintide ja muude magnetkandjad.

Põhiomadused

Taotlus:
Tööstus Magnet
Composite:
NdFeB Magnet
Kuju:
Tassi Kuju
Mudeli Number:
Võib olla kohandatud
Tüüp:
Püsiv
Parimad pakkumised