.

.

C18 SM LM2596 4.0~40-1.3-37V LED Voltmeeter Buck Step-down-Power Converter Module

C18 SM LM2596 4.0~40-1.3-37V LED Voltmeeter Buck Step-down-Power Converter Module

EEK 27.24

Laos
Laos.


Sisendpinge vahemik : 4-40 VDC väljundpinge vahemik : 1.25-37 DC reguleeritav väljundpinge : 2 A Voltmeeter vahemik : 0 kuni 40 V,viga +-0.1 V Sisendi polaarsuse kaitse Ehitatud väljund lühike kaitse funktsioon Sisseehitatud termiline kinni dowen funktsiooni L x W x H=6.1 x 3.4 x12cm(ligik.) LED digitaalne voltmeeter toru,mille täpsus on reguleeritav funktsioon,võib olla suunatud oma multimeeter reguleeritav, täpne Vajutage parempoolset klahvi, et las dispaly näita sisend või väljund pinge.kui õige" VÄLJA" led valgus,see näitab toodangut,vasak "in" led show input Kogus : 1 TK väljundpinge kalibreerimine sammu Samm 1, reguleerige nuppu paremale nii, et "OUT" LED valgustatud, voltmeeter näitab väärtus väljundpinge; Vajutage parempoolset nuppu üle 2 sekundi, release, voltmeeter ja "OUT" LED vilgub sünkroonimine nii, et sisestad väljundpinge kalibreerimis mode. Samm 2 vajutage nuppu paremale (normaalse kiirusega), pinge väärtus on lisades kuni üksus; Vajutage vasakut nuppu, miinus üksus; Tänu ühik on vähem kui 0,1 V, minimaalne pinge ekraan 0,1 V, nii et sa pead pidevalt vajutage 1-5 korda näha voltmeeter muuta 0.1 V, mitu korda voltmeeter muuta 0.1 V vajutades klahv, sõltuvalt sellest, praeguse ekraan pinge, seda suurem on pinge, seda vähem arv vajutage. Samm 3 vajutage paremat nuppu üle 2 sekundi, release, et väljuda väljundpinge kalibreerimis mode. Kõik parameetrid on seadistatud automaatselt võimu alla, et päästa.
Sisendpinge kalibreerimine sammu Samm 1, reguleerige nuppu paremale nii, et "" LED valgustatud, voltmeeter näitab väärtus sisendpinge; vajutage parempoolset nuppu üle 2 sekundi, release, voltmeeter ja "" LED vilgub sünkroonimine nii, et sisestad sisendpinge kalibreerimis mode. Sammus 2 ja 3, mis on kooskõlas väljundpinge kalibreerimise meetod.
Arvestage sellega, et Mõned kliendid aru : "moodul ei saa kohandada, kui väljund pinge on alati võrdne sisend pinge." Kui sul tekib see probleem, palun vastupäeva pöörlemine potentsiomeeter 10 ringi või rohkem, siis saate reguleerida väljund pinge. Kuna tehase väljundpinge on 20 V. Pakett sisaldab : 1 x LM2596 SM 4.0~40-1.3-37 V LED Voltmeeter Buck Step-down-Power Converter Module

Põhiomadused

Väljundvõimsus:
1 - 50W
Väljund Sagedus:
0 hz
Mudeli Number:
32028
Väljundi Tüüp:
Üksik
Brändi Nimi:
OOTDTY
Väljundvool:
2A
Väljund Pinge:
SM
Parimad pakkumised