.

.

3tk Pulm teenetemärgi trükkimine pikk wisteria viinapuude simulatsiooni lill puding simulatsiooni roo taimed rippuvad hulgimüük

3tk Pulm teenetemärgi trükkimine pikk wisteria viinapuude simulatsiooni lill puding simulatsiooni roo taimed rippuvad hulgimüük

EEK 86.00
EEK 119.88

Laos
Laos.

3tk Pulm teenetemärgi trükkimine pikk wisteria viinapuude simulatsiooni lill puding simulatsiooni roo taimed rippuvad hulgimüük
roosa
roheline
lilla
sinine
valge
Nimi : ürt-lille
Kirjeldus : kaua umbes 105-110 cm pikk, iga 3 guangzhou lill, lühikesed kõrvad lille (23 cm) pikk, kõrva (36 cm), pikk kõrva lilled (55 cm)
Materjal : silk riie
Simulatsioon lill teenuse kirjeldus :
1 toode, mida müüakse, nagu kvaliteedi probleeme või kahjustatud transiidi, võib vahetada kaupade, kõik kulud kannab meie poes.
2, värvi erinevus probleem, kuna iga kuvar või sellepärast, et valgus on olemas, teatud chromatism, see on müüja on raske, ei värvi erinevus, nii et palun täiesti võimeline vastu võtma kõik ostjad pöörama tähelepanu värv, värvi erinevus probleem ei kuulu kvaliteedi probleem, värvi erinevus ei ole nagu põhjust tagasi, mitterahaline ülimuslikud.
3, kirjutama pärast STH, Kulleriga kätte, palun veenduge, et ava ees Kuller paketi pärast vastuvõtmist heas seisukorras uuesti kirjutama pärast STH -, logistika-ja postkontor saamist, samuti palun kontrolli kõigepealt, pärast seda, kui märk seda. Kui ei ole rahuldav keeldus seda. Tõttu tekitatud kahju kvaliteedi probleemid, ei ole enam nõus allkirjastama selle. Tänan teid väga!!
(palun otsige suurus, manual mõõtmise väikeseid vigu, paratamatult)
Online simulatsioon võtta teadmiseks :
1. Lilled on pakitud kasti vedu, raske vältida overlying koos välja ja surus ekraani saab taastada.
2. Mantel Mosaic flokeerimine ja oksad, raske vältida kukutades, kvaliteedi probleeme.
3. Simulatsioon lilled ja lehed palju pleisse protsessi korral aeg-ajalt raputage, palun pistik võib olla hea, mitte kvaliteedi probleem. Eksportida tooteid ei liimi, enamasti huvides keskkonnakaitse. Nii et aeg-ajalt välja lülitada raske vältida.
4. Läbi ühe osa väikesed vead on vältimatud, ei mõjuta pere kaunistab.
5. Iga kord, pildistamine, sest valguse ja Nurga aeg, ametikoht, tausta värv on erinev, kui palju on väike värvi erinevus. Oleme me püüame oma parima, et taastada objekt ise.
6. Lille pea maha? Siidist lilled tootmise viis on lilled, lehed, oksad ja muud osad hoidke välja lilled oksad maha kuulub normaalne nähtus, vaja ainult ühendada ja saate oh.

Põhiomadused

Tüüp:
Dekoratiivsed Lilled Ja Pärjad,Hübriid
Stiil:
Lill
Sündmus:
Jõulud
Materjal:
Silk lilled
Protsess:
Simulatsiooni lilled
Toote Numbri:
TT003
Tüüp:
Roo
värv:
Värv. Valge, lilla, sinine, roosa, roheline
Parimad pakkumised