.

.

Tasuta kohaletoimetamine KÕRGE KVALITEEDI 100tk Pneumaatilised 1/4 Väliskeermega 16mm Push Quick-Liitmikud, T Pistikud PB16-02

Tasuta kohaletoimetamine KÕRGE KVALITEEDI 100tk Pneumaatilised 1/4 Väliskeermega 16mm Push Quick-Liitmikud, T Pistikud PB16-02

EEK 2043.60

Laos
Laos.


KUI POLE ERINÕUDEID, VAIKIMISI JUUKSED HIINA POST AIR MALL. KUI TEIL ON VAJA MUUD ÄRI KULLERIGA, PALUN VÕTKE ÜHENDUST POOD. TEENUSE TRANSIIDI AJAL ON ETTE NÄHTUD CARRER JA VÄLJA ARVATUD NÄDALAVAHETUSTEL JA PÜHADE AJAL. TRANSIIDI TÄHTAEGU VÕIB VARIEERUDA, ERITI PÜHADE AJAL.KUI TE EI OLE SAANUD OMA SAADETISE 45 PÄEVA JOOKSUL ALATES SAADAME SELLE VÄLJA, PALUN VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST. ME JÄLGIDA SAADETISE JA SAAN TAGASI TEILE VÕIMALIKULT KIIRESTI VASTUSE. MEIE EESMÄRK ON KLIENDI RAHULOLU!
100% RAHA TAGASI GARANTII EY PUNKT. PALUN VÕTKE MEIEGA WITHIH 24 TUNDI PÄRAST SUL MAATÜKK, TAGASTAMISE INCLUDINGS P&P ON SULATATUD, ET JUHUL, KUI OBJEKT(ID) ON NENDE ALGNE OLEK.
KLIENDI RAHULOLU ON MEIE JAOKS VÄGA OLULINE, KUI OLETE RAHUL MEIE TOODETE, PALUN ÄRGE VÕLTSIJA JÄTA 5 TÄHTE TAGASISIDE DRDER. KUI EI SAISFIED, PALUN VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST ENNE LAHKUDA MIS TAHES NEGATIIVSET TAGASISIDET ,ME SAAME ARU, CONCEMS JA TUNNE TE VÕIB-OLLA , ME PÜÜAME OMA PARIMA, ET LAHENDADA KÜSIMUSI, PLIASE ANNAVAD MEILE VÕIMALUSE, AITÄH!
KALLIS SÕBER,ME TAVALISELT VÄHENDADA HINDADE KOHTA ARVE AVOED MAKS, TAVALISELT ON USA-S EI OLE PROBLEEM, KUID MÕNES RIIGIS, SEE ON NATUKE RASKE, NAGU KANADA, KUI SEAL ON MÕNED MAKS KUULUB TASUMISELE VALITSUSE, PEAKS KLIENDIL OLEMA VASTUTAV TULUMAKSU ,AITÄH!

Põhiomadused

Mudeli Number:
PB16-02
Tüüp:
Liitmikud
Pakend:
100tk palju
Töö Keskmine:
Õhk ,vaakum
Maks. rõhk:
1.32 Mpa
Normaalse töörõhu:
0~1.0 mpa
Ümbritseva õhu ja vedeliku tempereature:
0~60°c
Materjal:
Plastik ,messing ,NBR
Kohaldatava toru:
PU voolik ,toru Nailon
Ühine toru suurus:
16mm
lõng:
1/4 BSP
is_customized:
Jah
Parimad pakkumised