.

.

Horizon muru käsitöö tooteid tehase tootja Kuningas maandus kaunistused hulgi kingitus ambitsioonikas näituse avamine võita

Horizon muru käsitöö tooteid tehase tootja Kuningas maandus kaunistused hulgi kingitus ambitsioonikas näituse avamine võita

EEK 36288.00

Laos
Laos.


Surface Technology : Plaatimine
Viimistletud : Skulptuur
Lõpuks muru Tehase Iga piirkondlikul, Riiklikul Värbamise agentide ja turustajate, allkirja eksklusiivseid kohalikke kohaletoimetajad .
Kui teil on oma ideed, oma disaini kunsti või proovi, meil on professionaalne disain ja tehniline meeskond koostada vastavalt oma vajadustele. Palun helistada, et arutada kohandatud vaik materjali, toodete, Teenuste hotline 0755-89381771 Ja ootan teid võita.
Toote parameetrid :
Toote Tüüp : 1 King särav kuld kotkas suured plaanid, Roheline vana-vana-roheline
Toote reegel : keha : 67 * 60 * 106 CM
Puidust Plokk : 62.5 * 54.5 * 112 CM (L * W * H)
Materjal : Vaik, FRP
Toote Protsess : Plating Gold
Jõudluse eelised : parimad materjalid, värv, sile-selge, high-end tehnoloogia, hea väljaspool maali mõju
Horizon muru käsitöö toodete tehas asutati aastal 2003, on nüüd rohkem kui 100 ametialased ja tehnilised töötajad, rohkem kui 5000 ruutmeetri taim, tasumata on eraettevõtlus, Shenzhen, pühendunud arengut kultuuri-ettevõtjad, firma's tooted on kutsutud osalema Shenzhen Õiglane. Alates selle loomisest kiire areng mitmeid keskmise suurusega ettevõtete kaudu ettevõtte kultuuri kohandatud kingitusi. Tooteid kõigis suuremates linnades üleriigilise hulgimüük ja eksportida turgudele Lõuna-Aasias, Euroopas ja Ameerikas saadud turul.
Saksamaa tutvustada esimese klassi seadmete galvaanilise protsessi, tänapäeva arenenud tehnoloogia ja traditsioonilise kullatud katmine täiuslik kombinatsioon tehnoloogiast, luues hiilgava ülekuldamist.
Lisaks ettevõtte keskenduda kujud klassi on rohkem põhjalik uuring, suur Buddha Käsitöö (Guanyin, Maitreya, Jumala Rikkuse, Gong Guan ja nii edasi).
Me tegutseme heas usus, kvaliteet ja hind, kasu idee koostöö, aastate jooksul on meie kvaliteet ja teenindus on pälvinud tunnustamist uued ja vanad kliendid, soojalt uued ja vanad kliendid ja sõbrad helistasid, et arutada!

Põhiomadused

Parimad pakkumised