.

.

Istub Buddha kaunistused hulgi tootjad Kagu-Aasias Tai käsitöö home decor sisustus Teenetemärgi Sakyamuni Buddh

Istub Buddha kaunistused hulgi tootjad Kagu-Aasias Tai käsitöö home decor sisustus Teenetemärgi Sakyamuni Buddh

EEK 3144.00

Laos
Laos.


Trükitud LOGO : Saab
Kas patendi allikad : Nr
Suurus : 25 * 16 * 37
Surface Technology : Värvitud
Viimistletud : Skulptuur
Lõpuks muru Tehase Iga piirkondlikul, Riiklikul Värbamise agentide ja turustajate, allkirja eksklusiivseid kohalikke kohaletoimetajad .
Kui teil on oma ideed, oma disaini kunsti või proovi, meil on professionaalne disain ja tehniline meeskond koostada vastavalt oma vajadustele. Palun helistada, et arutada kohandatud vaik materjali, toodete, Teenuste hotline 0755-89381771 Ja ootan teid võita.
Toote parameetrid :
Mudel : Buddha kaunistused (Tai Buddha)
Toote Spetsifikatsioonid : 25 * 16 * 37 CM (L * W * H)
Materjal : Vaik, FRP
Toote Protsess : maal
Jõudluse eelised : parimad materjalid, värv, sile ja selge, ka väljaspool värvi mõju, peen töö.
Muud tooted soovitatav :
Horizon muru käsitöö toodete tehas asutati aastal 2003, on nüüd rohkem kui 100 ametialased ja tehnilised töötajad, rohkem kui 5000 ruutmeetri taim, tasumata on eraettevõtlus, Shenzhen, pühendunud arengut kultuuri-ettevõtjad, firma's tooted on kutsutud osalema ICIF näitus. Alates selle loomisest kiire areng mitmeid keskmise suurusega ettevõtete kaudu ettevõtte kultuuri kohandatud kingitusi. Tooteid kõigis suuremates linnades üleriigilise hulgimüük ja eksportida turgudele Lõuna-Aasias, Euroopas ja Ameerikas saadud turul.
Saksamaa tutvustada esimese klassi seadmete galvaanilise protsessi, tänapäeva arenenud tehnoloogia ja traditsioonilise kullatud katmine täiuslik kombinatsioon tehnoloogiast, luues hiilgava ülekuldamist.
Lisaks ettevõtte keskenduda kujud klassi on rohkem põhjalik uuring, suur Buddha Käsitöö (Guanyin, Maitreya, Jumala Rikkuse, Gong Guan ja nii edasi).
Me tegutseme heas usus, kvaliteet ja hind, kasu idee koostöö, aastate jooksul on meie kvaliteet ja teenindus on pälvinud tunnustamist uued ja vanad kliendid, soojalt uued ja vanad kliendid ja sõbrad helistasid, et arutada!

Põhiomadused

Parimad pakkumised