.

.

Shenzhen tehase otsene suur põranda vaik voolab lill haldjas kaunistused Euroopa kaasaegne minimalistlik kodu aksessuaarid

Shenzhen tehase otsene suur põranda vaik voolab lill haldjas kaunistused Euroopa kaasaegne minimalistlik kodu aksessuaarid

EEK 10596.00

Laos
Laos.


Päritolu : Guangdong
Trükitud LOGO : Saab
Kas patendi allikad : Nr
Suurus : Teema 47 * 25 * 44 * 33 * 62 base 33
Horizon muru käsitöö tehase Chengzhao piirkondlikud esindajad ja turustajad, allkirja eksklusiivseid kohalikke kohaletoimetajad.
Kui teil on oma ideed, oma disaini kunsti või proovi, meil on professionaalne disain ja tehniline meeskond koostada vastavalt oma vajadustele. Palun helistada, et arutada kohandatud vaik materjali, toodete, teenuste hotline 0755-89381771, ootame koostööd sind võita
Toote parameetrid :
Toote Tüüp : Euroopa purskkaevu Teenetemärgi Seeria (Flower Fairy)
Toote Spetsifikatsioonid : 29 * 24 * 51 peamine alus 33 * 33 * 62
Materjal : Vaik
Toote Protsess : täis-värviline purskkaev
Jõudluse eelised : Flower Fairy kaunistused Euroopa veepinna pastell maali, rõhutades Euroopa Romantiline stiil.
Muud tooted soovitada :
Horizon muru käsitöö toodete tehas asutati aastal 2003, on nüüd rohkem kui 100 ametialased ja tehnilised töötajad, rohkem kui 5000 ruutmeetri taim, tasumata on eraettevõtlus, Shenzhen, pühendunud arengut kultuuri-ettevõtjad, firma's tooted on kutsutud osalema ICIF näitus. Alates selle loomisest kiire areng mitmeid keskmise suurusega ettevõtete kaudu ettevõtte kultuuri kohandatud kingitusi. Tooteid kõigis suuremates linnades üleriigilise hulgimüük ja eksportida turgudele Lõuna-Aasias, Euroopas ja Ameerikas saadud turul.
Saksamaa tutvustada esimese klassi seadmete galvaanilise protsessi, tänapäeva arenenud tehnoloogia ja traditsioonilise kullatud katmine täiuslik kombinatsioon tehnoloogiast, luues hiilgava ülekuldamist.
Lisaks ettevõtte keskenduda kujud klassi on rohkem põhjalik uuring, suur Buddha Käsitöö (Guanyin, Maitreya, Jumala Rikkuse, Gong Guan ja nii edasi).
Me tegutseme heas usus, kvaliteet ja hind, kasu idee koostöö, aastate jooksul on meie kvaliteet ja teenindus on pälvinud tunnustamist uued ja vanad kliendid, soojalt uued ja vanad kliendid ja sõbrad helistasid, et arutada!

Põhiomadused

Parimad pakkumised