.

.

Pinnatud skulptuur / vaik Teenetemärgi / hõbe katmine ornamendid / kaunistused / abstraktse kunsti / skulptuur, käsitöö

Pinnatud skulptuur / vaik Teenetemärgi / hõbe katmine ornamendid / kaunistused / abstraktse kunsti / skulptuur, käsitöö

EEK 9486.00

Laos
Laos.


Baby Suurus 48x28x56
Materjal : Vaik / Plaatimine
Palun Re-sign esimest kontrolli , teiste nimel krae, palun arvesse saaja uuesti kirjutama esimene kontroll -, betoon-kontroll järgmiselt :
1. Pakend ei ole kahjustatud, märja
2. Toodete arv õige
3. puidust raam on terved
Ülaltoodud kolm punkti ja siis kirjutama, kui see ei vasta ülaltoodud kolm punkti, näost näkku, ja märgitakse keeldumise põhjused, Kui märk ei sobi arvu leitud toodete arv (logistika) lennuk nimekirja, välimus defektseid kaupu, alates logistikaettevõtted, et vastutuse üleminek ostjale, ma pood ei võta vastutust tagasi, ja siiralt loodan, et saate aru.
Teavet Annab :
Hoidke kõik beebi on võetud selline, pro osta! Vt beebi kirjeldus, enne kui osta, ei osta, kujutlusvõime, värvi ja kujutlusvõimet tagasi põhjusel ei sobi! On erinevusi, kuidas värvid iga arvuti juurde , värv on liiga tundlik pro Osta hoolikalt ja objektiivselt ravida! !
Umbes Shipping :
Me kõik logistika on kasutatud pappi või kartongi, puidust raam väljaspool pakendamine, logistika ja kliendi poolt määratud, kuid ka meie pikaajalise koostöö logistika minna.
Umbes Tarne :
Kui poes kauba enampakkumise, nii palju kui võimalik kokkuleppel müüja tarneaeg, vaik tooted on üldiselt 710 päeva, sepistatud rauast ja metalli sepistamine 10 - 30 päeva. Ostja pingeline ajakava, me saame rääkida, varase toimetaja
Umbes Arve :
Poes kõik tooted pakuvad maksudeta, arved vaja lisa 6 maksu-punkti, ja pärast pro kättesaamist kinnitama, korraldada postitusi arved.

Põhiomadused

Parimad pakkumised