.

.

Jaapani RHINO RI-1.0 Kõrge Süsinikusisaldusega Teras, Magnet Täpsus, Ristpea Kruvikeeraja Läbimõõt on 1,0 mm Pikkus 15cm Remont Vaadata

Jaapani RHINO RI-1.0 Kõrge Süsinikusisaldusega Teras, Magnet Täpsus, Ristpea Kruvikeeraja Läbimõõt on 1,0 mm Pikkus 15cm Remont Vaadata

EEK 38.40

Laos
Laos.


Vene ostjad palun anda oma täielik nimi! Täielik nimi on teie nimi + isa nimi + perekonnanimi.
RHINO on tuntud brändi Jaapanis. Oma tootmise tehnoloogia oskusi, jõudu, vastupidav, mis on teiste madala hinnaga tooted ei sobi. Seda saab kasutada remont vaadata jne.
Läbimõõt Kruvikeeraja pea : 1,0 mm Pikkus Kruvikeeraja metallist varras : 50mm Täis Pikkus : 150mm Kõik pildid on reaalsed fotod : Märkus about tarne :
Kui valid "Free shipping" , see on Postitus, Tavalise Posti, see tähendab, et ei ole tracking number , saate te ei saada jälgimise teavet veebisaidilt. Aga sel viisil, see võib säästa teie raha. Kui valite Hiina Posti Tähitud lennuposti, Singapur Posti või Hongkong Post, siis on tähitud post, saad jälgimise teavet oma kaupade kohta. Siiski, sa peaksid maksma täiendavat tasu põhjustada Post Amet ei võta meid enam jälgimine teabega.
Tarneaeg palju riik on tavaline 15 - 45 tööpäeva jooksul (Venemaa 15 - 60 päeva, Brasiilia 25-80 tööpäeva) jooksul, välja arvatud pühad.
Normaalsetel tingimustel, pakett koos jälgimise numbri on kiirem kui ilma jälgimise numbri. Nii et teil on parem valida, Hiina Posti Tähitud lennuposti, Singapur Posti või Hongkong Post, i f peate järgima jälgimine teabega, või on veidi muretsema jälgimine teabega.
Kui tellite rohkem kui 10 tükki ühe tellimuse või tellimuse summa rohkem kui 30 me saadame selle kaudu Hiina Post, Singapur Posti või Hongkong Post (koos jälgimise numbri), sa ei pea maksma lisatasu.
Aga mis shipping mudeli te valite, Palun usaldage meid. Meil on valida parim shipping mudel ja saata välja punkt 2 päeva (välja arvatud pühadel) pärast makse kinnitamist. Saate paketi aega.
Sa peaksid tasuma tollimaksud on tolli ja selge tolli, kui on tariifid.
MÄRKUS :
KAHJU PAIGALDAMISE AJAL EI OLE MEIE KOHUSTUS, JA EI OLE HÕLMATUD GARANTII. PALUN KONTROLLI ÜHILDUVUST ENNE OSTU.
Tagasiside : Me teeme oma parima, et jätta teile kiire positiivne tagasiside näitab lugupidamist oma ostu. Kui mingil põhjusel on mingeid küsimusi meie toodete või meie teenuste palun pingutama, et jõuda, et me saaksime lahendada asja teile. Tagasiside on kõige olulisem vara Aliexpress, et müüja ja püüame olla täiuslik tagasisidet iga kliendi. Nii et kui midagi ei meeldi siis palun andke meile võimalus teha asju õigesti.

Põhiomadused

Magnetic:
Jah
Pakett:
All 5tk
Omadused:
Mitte-libisemine,Mini
Kruvi Pea Suurus:
1,0 mm
Kruvi Pea Tüüp:
Lõhikuga
Materjal:
Kõrge Süsinikusisaldusega Teras
Mudeli Number:
RI-1.0
Tüüp:
Magnet-Kruvikeeraja
is_customized:
No
Nimi:
RHINO Kruvikeeraja
Parimad pakkumised