.

.

Earendil/Bohemian keraamilised lauanõud/Buddha Lottie salat väikesed lilled dekoratiivne plaat/lääne toidu

Earendil/Bohemian keraamilised lauanõud/Buddha Lottie salat väikesed lilled dekoratiivne plaat/lääne toidu

EEK 348.48

Laos
Laos.


alusta Earendil/prantsuse riigi keraamika lauanõud/tüdruk.. Hind : $41.94 Earendil/prantsuse riigi keraamika lauanõud/Noel bl.. Hind : $16.42 Earendil/Bohemian amorous feelings keraamiline tabl.. Hind : $35.48 Defektne raamatupidamisarvestuse kontrollimine ja heakskiitmine/Bohemian amorous tundeid c.. Hind : $19.36 Proua Earendil/Euroopa riigis käsitsi maalitud keraamilised.. Hind : $41.62 Defektne raamatupidamisarvestuse kontrollimine ja heakskiitmine/Bohemian amorous tundeid c.. Hind : $25.80
lõpp
Bohemia stiil pärineb 1960-s, hipid armastan loodust ja rahu läbi Bohemian lõdvestunud ja romantiline mässumeelne ja eluviisi, et väljendada oma igatsus vabaduse eest, siis selline probleem, et sotsiaalse korra arvesse lihtne mood, peamiselt India tuul ja jeep sobib.
materjal : kasutatakse puhast savi, peen disain, all glasuur värv tehnoloogia, sobib mikrolaineahi ja nõudepesumasin
[kaal] : ühtse net kaal 0.45 kg
koostis : leht ei maitsnud, ilma sõltumatu pakkimine
suurus : umbes 22,5 cm, läbimõõt 2 cm kõrge
[kulu] : 59 jüaani/a
Kiidan [push] : " värske Bohemia tuule tasuta edasi-tagasi, koos kõne looduse suhtumine jälle väike puhas ja värske ja ainulaadne temperament taastada vana viise, kuidas 70-s! On vähe romantilisi rebel, kõndida pilvede, hullama selles surelikus maailmas, pilv valgus, tuul on kerge, pehme, venitada, rauge on laisk, taastamise puhas ja värske ja keeruline väljend kevadel. Tulemuseks on isiku visuaalse mõju ja salapärane atmosfäär, tuntud kui" väike dotatsioon emotsionaalne kaebus on teatud majanduslikud alused "keraamiline stiilis kleit ja lepingulise tuul moodustunud tohutu mõju.
On see, vähemalt nüüd saab öelda : 'I'm Böömimaa, ja ma olen väga õnnelik."

Põhiomadused

Dinnerware Tüüp:
Roogi & Plaadid
Parimad pakkumised