.

.

Tõeline väliskaubanduse Ring Fork / Kahvel A442HZ Standard Toon Viiul / String Instrument Oluliste Üldiste Tuning Fork

Tõeline väliskaubanduse Ring Fork / Kahvel A442HZ Standard Toon Viiul / String Instrument Oluliste Üldiste Tuning Fork

EEK 62.00
EEK 96.00

Laos
Laos.

Tõeline väliskaubanduse ring fork / kahvel a442 HZ standard toon viiul / string instrument oluliste üldiste tuning fork Toote kirjeldus : standard 440 hz tuning fork
Materjal : imporditud teras
Funktsioon : krematsiooniteenused
Kauba parameetrid : kogu pikkus 120 mm, pikkus : 38 mm, kahvli pikkus : 82 mm, tuning fork läbimõõt : 4,5 mm Standard muusikaline tuning fork ja kogu terasest pärast treipink, freespink, veski, nagu masin töötlemine, sagedus võib olla täpsusega kaks numbrit pärast koma, pakend pudel. & kulutanud Tuning fork võtta teadmiseks, et tuleb pöörata tähelepanu protsessi käitamisseadmete :
(1) kas koos kraadi, või on vaja tuuning oktaavi, tavalisel korda, kindlasti jälgi, et ei clap, puhas. Kinnitage kui heli pikendada nii palju kui võimalik, see aitab kuulmis otsuse.
(2) eeldame, et 33 37 f võita märkus kiirus, shoulds ei tohi olla liiga kiire, ei ole üldiselt rohkem kui 7 sekundis. See aitab muuta heli kiiruse lahutusvõime on imitatsioon;
(3) selleks, et stabiliseerida tegemist standardse hääldus 37a, nagu kiiluvees tuning protsessi lühirada heli klahvivajutused täielikult. Muidugi ta vajab kvalifitseeritud operatsiooni mutrivõtmete ja tehnoloogia kombineeritud.
(4) saada suurem maht, tuning fork pärast koputab tuning kahvel, kahvli käepide top pannakse klaviatuuri alusplaadile tagasi, mõjuvad.

Põhiomadused

värv:
Hõbe
Mudeli Number:
TFA442
Tüüp:
tuning fork
Tootekategooriad:
Tuning fork
Materjal:
Roostevaba Teras
Pakkimine:
Lisada kabuur
Parimad pakkumised