.

.

KAISH TL Kitarri Pickguard Nullist Plaat Tawny Triip Sobib TL 3 Kiht

KAISH TL Kitarri Pickguard Nullist Plaat Tawny Triip Sobib TL 3 Kiht

EEK 103.00
EEK 114.00

Laos
Laos.


Täiesti uus, ei ole kunagi kasutanud
Värv : Tawny Triip 3 Kiht
Seal on kaks kruvi augud ümber kaela pikap auk.
Objekt, vaid sobib tavaline 8-Hole Fender Telecasters made in USA või Mehhiko, ei Squier või mis tahes muud liiki Telecasters tehtud kõik teised riigid. (Me oleme näidanud, mõõtmed viitega.)
Kvaliteet on suurepärane. 8 Chrome ' i Kruvid on kaasas. Seal on originaal kaitsekile pinnal pickguard, see muutub väga siledaks pärast te rebida kaitsekile
Palun kontrollige kindlasti pilte ja kirjeldust hoolikalt, enne kui tellite punkt.Tänud ette
1 Tele Pickguard
8 Chrome ' I Kruvid
Makse peab olema laekunud hiljemalt 7 päeva jooksul pärast enampakkumiste lõppenud. me saata võimalikult kiiresti pärast seda, kui on tasutud.
Me laev 2 tööpäeva jooksul . Enamik meie kaubad on tarnitud kaudu tavalise majanduse Õhu Postitus ilma jälgimise viide, kui soovite lisada jälgimise viide paki, täiendav $4.00 jaoks läheb vaja shipping. Palun maksa palju tähelepanu, et see termin, enne kui osta.
Me ei aktsepteeri ühendada shipping. Kui soovite taotleda nii hulgi-tsitaat, palun võtke meiega ühendust, et kinnitada, laevandus tasud esimene.
Impordi tollimaksud, maksud ja kulud, mis ei kuulu toote hind või postikulud. Need kulud on ostja ' s vastutusel. Palun kontrollige oma riigi tolliasutus, et teha kindlaks, millised need täiendavad kulud, mis tehakse enne pakkumise/osta.
Me laev aadressile, mille sisestasite ajal kassasse protsessi, mitte oma Pay Pal postiaadress.
See on rahvusvaheline post Hiinast kogu Maailmas.Tavapärane tarneaeg on umbes 10-20 tööpäeva Ameerika ühendriike ja 15-25 tööpäeva teistes riikides, palun helde sellest aru saada.
Kontrollida oma tellimuse kohe, kui sa neid vastu võtta. Kõik nõuded (kahjustatud, puuduvad või valed kirjed) tuleb esitada 7 päeva jooksul alates päevast, kui te neid vastu võtta.
Rikkis, Et :
Kui, et olete saanud, on tootja viga, palun e-posti, meile pilte defektne, punkt kohe. Me ei pea teid tagasi saata defektne osa enne me laeva teil asendamine. Niipea, kui saame defektne osa ja kontrollima seda, me saame asendada oma teel olete.
Kahjustatud Transiidi :
Kontrollida oma paketi(s), enne kui seda vastu võtmast. Kui näed tahes kahjude ja/või tõendite võltsimine välispakendil TULEB teil teha kindel, et tarne isik teeb seda kahju tarne kättesaamist.

Põhiomadused

Brändi Nimi:
KAISH
Tüüp:
Pickguard
Parimad pakkumised