.

.

BlueSardine 100TK Süsinik Terasest Okastraat Mere Kalapüügi Konksud Anzol de pesca anzuelos Kinnitusseadmete Fishhook Väike Suurus 1 2 4 6

BlueSardine 100TK Süsinik Terasest Okastraat Mere Kalapüügi Konksud Anzol de pesca anzuelos Kinnitusseadmete Fishhook Väike Suurus 1 2 4 6

EEK 113.00
EEK 133.20

Laos
Laos.


1 Palju = 100 Tükki
Suurus : 1 2 4 6
Värv : Hall, nagu on näidatud
Vedu
Kui tellida, siis palun valida tarneviisi ja tellimuse eest maksmisel, sealhulgas shipping tasuta. Hästi saadab elemendil on 2-7 päeva, kui teie makse on lõpetatud.
Me ei garanteeri kohaletoimetamist kõik rahvusvaheliste vedude erinevuste tõttu tolli kliiringu korda igas riigis eraldi, mis võib mõjutada, kui kiiresti teie toode on kontrollitud.
Palun pange tähele, et ostjad on vastutav kõigi täiendavate tolli teenustasud , vahendustasud, maksud ja tollimaksud impordile ühendusse teie riigis. Need täiendavad tasud võivad olla kogutud üleandmise ajal. Me ei hüvita laevandus tasu keelduda saadetiste. Laevanduse kulud ei sisalda impordimaksud, ja ostjad vastutavad tolli.
Tagastab
Teeme oma parima, et pakkuda meie klientidele parimat, et saame.
Me hüvitame teile, kui te tagasi esemed 15 päeva jooksul sinu kätte punkte, mis tahes põhjusel. Kuid ostja peaks veenduge, et esemed tagastatakse, on nende algne tingimusi. Kui esemed on vigastatud või kadunud, kui nad on tagasi, ostja vastutab sellise kahju eest, ja me ei anna ostja täies ulatuses tagasi. Ostja peaks püüdma esitada kahjunõude koos logistika ettevõte katta kulud kahju või kadu.
Ostja vastutab shipping tasu tagastab kirjed.
Garantii & Hooldus
Pakume 1-kuu tasuta asendamine. Ostjad võivad nõuda toote asendamist 15 päeva jooksul alates sinu kätte toodet. Ostja peab tagastama toote originaal tingimused meile ja peaksid kandma tagastamise postikulud.
Pakume ka tasuta hooldust. Ostja peab tagastama toote originaal tingimused meile ja peaksid kandma tagastamise postikulud. Kui mõni selle osa on vaja välja vahetada, ostja peab tasuma ka kohtukulud osad tuleb asendada.
Enne tagastamise esemed, palun kinnitage saatja aadress ja logistika meetod koos meiega. Pärast annad punkte logistika ettevõte, palun saatke meile jälgimise numbri. Niipea, kui me seda saada punkte, me remont või vahetus neile ASAP.
Suurus-või Sobivad Küsimusi
Suurused on illustreeritud konkreetsete mõõtmiste üksikasjalikud kirjeldused. Palun kontrollige spetsifikatsioonid enne, kui te tellida. Tavaliselt lubatud erinevused suurus on ligikaudu 0,5 tolli mõõte. Kui te leiate, suurus tooted ei sobi, võite ühendust otse meiega.

Põhiomadused

Tüüp:
Okastraat Konks
Materjal:
Süsinikusisaldusega Teras
Positsioon:
Ookeani Rock Fshing
Elektrilised või Mitte:
manuaal
Kuju:
L
Koos Joonlaua või Mitte:
No
Brändi Nimi:
BlueSardine
Skaalaga või Mitte:
No
Kalapüük:
Konksud
Parimad pakkumised