.

.

Tasuta kiire laeva MEILT Alumiinium 510 tilguti otsa pika kaardus painutatud eestkõneleja pihusti RDA RBA

Tasuta kiire laeva MEILT Alumiinium 510 tilguti otsa pika kaardus painutatud eestkõneleja pihusti RDA RBA

EEK 73.68

Laos
Laos.


Alumiinium 510 tilguti otsa pika kaardus painutatud tank huulik TFV8 beebi/i Just S
See beatutiful Alumiinium 510 tilguti ots on 5 värvi oma valikud. Pikendatud huulik(umbes 8.7 cm), aitab jahe alla ejuice temperatuuri ja vähendada mahla spitback. See on samuti ilu oma tank!
Toote detailid : 1. Need pikad alumiinium tilguti nõuanded on suured mitmel otstarbel. Lisades ekstra pikkuse vahel oma lemmik atty ja aitab jahutada oma vape natuke, samuti vähendada tõenäosust, mahla spitback. 2. Iga seade on valmistatud Alumiiniumist 3. Stiilne ja tõhus, need tilguti vihjeid lisab täiesti uue dünaamilise oma vape kogemus. Spetsifikatsioon : 1. Materjal : Alumiinium pakkeleht : 1tk tilguti otsa Pange tähele : samal Ajal, kui sellised teemad ei ole tüüpiline, kõik tankid (ja eriti kloonid) ei pea tingimata olema tehtud täpselt samad kirjeldused. Olla kindel, et teie pihusti ei ole patenteeritud tilguti ots suurus (näiteks Aspire Nautilus). Kõik paigaldamiseks küsimusi saab tavaliselt hõlpsasti korrigeerida, niit või hambaniiti kompensatsiooniseadmetes, või erineva suurusega o-rõngas. On vaadata seda tilguti otsa sa pead olema ei saa oodata, et saada üks, see mahub enamasti regulaarselt tank turul. Vedu
1. Tavaliselt me korraldada saadetise teile 24 tunni jooksul pärast raha kinnitatud. Me võime delate laevanduse, sest puhkus või pühapäeval.
2. Kõik meie laevandus meetod võiks jälgida.
3. Palun veenduge, et pakkuda teie Üksikasjalikult Nimi/Aadress/ postiindeks/telefoni number, see on vajalik vedaja poolt Rahvusvaheliste Saadetiste puhul.Kui pakk on tagasi, sest oma vale informatsiooni, me ei võta vastutav. Kõik kulud tõttu vale teavet, mida pakuvad ostja. Eriti sõbrad Venemaalt, siis palun kontrollige, kas see on teie täielik nimi.
4. Me kinnitame see nagu kingitus, ja väiksem väärtus, et vältida maksu. Kuid mõnikord mõnes riigis, tolliametnik võib olla range. me ei ole vastutav mis tahes tolli tasu, ostja tuleks mõista seda olukorda.
5. Võtke julgelt conatct meile, kui teil on vaja kiiremini laevandus meetod.
Tagastab
1. Teeme oma parima, et pakkuda meie klientidele parimaid kui saame. Kõik kaup on kontrollitud enne saatmist, nii et kui sa ei ole rahul ostuga, siis võib vahetada kirjed 7 päeva jooksul ning te peate meiega ühendust võtta 24 tunni jooksul kätte teie ostu.

Põhiomadused

värv:
1, 2, 4, 5, 3, 1 ja 2
Toote Tüüp:
tilguti ots
Mudeli Number:
Alumiinium 510 tilguti otsa pika kaardus
Brändi Nimi:
KADIER
Ühilduv Mudel:
pihusti RDA RBA
Materjal:
Metallist
Parimad pakkumised