.

.

Top Moe Tapete Üksikasju 10 X 14 Käsitsi sõlmes Paks Palus Savonnerie Vaip Vaiba Tehtud, Et NO29gc162savyg9

Top Moe Tapete Üksikasju 10 X 14 Käsitsi sõlmes Paks Palus Savonnerie Vaip Vaiba Tehtud, Et NO29gc162savyg9

EEK 134400.00

Laos
Laos.


Top Moe Tapete Üksikasju 10 "X 14" Käsitsi sõlmes Paks Palus Savonnerie Vaip Vaiba Tehtud, Et NO29gc162savyg9
Kuidas Teha : Käsi-sõlmes
Kuju : Ristkülik
Uus siltidega : täiesti uus, kasutamata ja unworn punkt (sealhulgas käsitöö esemed), originaalpakendis (nagu originaal kast või kott) ja/või originaal silte külge.Vaata kõiki seisukord mõisted - avaneb uues aknas või tab.. Loe moreabout seisukorras See on mitte vaipa laos. Me teha uus vaip teile teie tellimuse.
Kui soovite mängu teatud värvid, võite saata riie proovilappe meile ja meie disain töötajad on sobitada neid oma vaip. Nurgas proov tehakse ja saadetakse teile. Sa näed, mida te ei kavatse saada enne oma vaipa on loom. Mingeid üllatusi.
Palun võtke meiega ühendust hinnapakkumist, kui teil on vaja erineva suuruse või värvi.
Kvaliteedi proovid on olemas, et laev teha kindel, et sa armastad meie kvaliteet enne järjekorras.
Toote kirjeldus * Käsitsi sõlmes täpselt nii, nagu see oli Prantsusmaal sajandeid tagasi * See on reprodutseerimine, mitte immitation * 100% Uus-Meremaa Vill * Puuvill sihtasutus * villa-materjal on suurepärane plekk vastupanu ja elu nautida
Palun pange tähele, et vaipa ei olnud täiesti lame, kui need pildid on võetud. Kui warped read vaip ei ole defekt, vaid ainult tulemus fold liinid vaip, sest tema ei ole sätestatud ideaalselt korter. Kortsu kaob mõne kuu pärast.
Tahad custom made vaipa? * Kohandatud kujundused on saadaval * Custom suurused on olemas * Kohandatud värvid on olemas * Luua oma unistuste vaipa saates meile pilt * Oleme pühendunud, et toodete kvaliteet ja teie rahulolu on 100% garanteeritud!
Disaineritele ja edasimüüjatele on rohkem kui teretulnud. Seda vaipa saab custom made, kui teil on vaja eri suurusega. Disain võib olla kohandatud liiga. Ei ole mingeid piiranguid, kõik muutus nagu add-ons ja elimineerimine. Näiteks, teil võib asendada piiri üksteisest disaini või kõrvaldada medallion. Värvid võivad olla ka kohandatud. Kui soovite, võite alati anda meile riie proovilappe, värvi žetoonid, või lõnga proovid jne.. Me suudame neid vaipa . Streik-off on toodetud veenduda lõplikke tulemusi, mis vastavad teie nõuetele.
Umbes prantsuse Savonnerie vaibad Savonnerie vaibad olid peamiselt kootud jaoks paleed eritellimused.

Põhiomadused

Suurus:
3050MM x 4270MM
Brändi Nimi:
emilrugs.com
Stiil:
Ameerika Stiilis
Kasutamine:
Kodu -, Magamistoa -, Äri -, Hotelli -, Palve,Dekoratiivsed
Koht:
Salong
Muster Tüüp:
Taim
Kuju:
ristkülik
Materjal:
100% VILL
disain:
Aubussoni
Technics:
käsitsi sõlmes
Mudeli Number:
NO29gc162savyg9
Pesta Stiil:
dry clean
Parimad pakkumised